Twoja przeglądarka (Internet Explorer 7 lub starszy) jest nieaktualna. Posiada ona luki w zabezpieczeniach i może nie wyświetlać wszystkich funkcji tej oraz innych stron internetowych. Dowiedz się, jak uaktualnić przeglądarkę.

X

Menu / szukaj

O Nas

Jesteśmy rodzinną firmą zajmującą się sprzedażą i montażem przesłon okiennych.

W naszej ofercie znajdą Państwo rolety materiałowe wewnętrzne jak i żaluzje pionowe, żaluzje poziome a także coraz bardziej popularne żaluzje plisowane, czy przesłony panelowe.
Ważny jest dla nas rozwój z jednoczesnym podążaniem za zmieniającymi się wymaganiami Klienta, dlatego czerpiemy z nowych technologii oraz trenów, które wkraczają na rynek systemów techniki osłonowej.

Szybko i sprawnie realizujemy powierzone nam zlecenia. Pomagamy w wyborze właściwego produktu, dostosowanego do konkretnego wnętrza. Oferowane przez nas przesłony cechują się ciekawym stylem, niezawodnością oraz funkcjonalnością użytkowania. Szeroki wybór produktów oraz ich poszczególnych elementów montażowych sprawia, że możemy spełniać indywidualne oczekiwania Klientów i umożliwiać aranżację wnętrz zgodną z ich potrzebami.
 

Zapraszamy do współpracy dekoratorów i architektów wnętrz.